Moje pleť je dokonale čistá a září i po náročném sportovním výkonu

Eliška, 18letá  studentka architektury je vášnivá sportovkyně a jako každá mladá dívka se chce líbit. Přečtěte si její zkušenosti s řasenkou a jílovou maskou Swisso Logical.

2016-26-4--13-35-22

Nikdy bych nevěřila jak může jíl takto skvěle fungovat

„Sportuji i několik hodin denně a hodně se u toho potím, což se negativně projevilo na mé pleti,“ říká Eliška. „Vyzkoušela jsem spoustu přípravků než jsem objevila jílovou masku, kterou mi zde doporučili. Hned po první aplikaci se mi plet zázračně zlepšila, nikdy bych nevěřila jak může jíl takto skvěle fungovat! Masku nyní používám pravidelně, moje pleť je dokonale čistá a září i po náročném sportovním výkonu. “ :-)

Swisso Logical Jílová maska
KÓD PNK-404  Koupíte zde:

Čerstvý rostlinný výtažek z echinacey posiluje přirozené obranné mechanismy pleti, stimuluje, posiluje pokožku a udržuje v rovnováze přirozené hydratační vlastnosti. Doporučuje se pro všechny typy pleti.

Řasenka SWISSO LOGICAL bez parabenů je naprosto úžasná

„Vzhledem ke svému aktivnímu životu se téměř nelíčím, potrpím si ale na zvýrazněné řasy. Dlouho pro mne bylo líčení řas při sportu tabu, vždy jsem mívala podrážděné a rozmazané oči. I proto jsem vyzkoušela bez úspěchu snad všechny dostupné výrobky na trhu,“ shrnuje své zkušenosti Eliška.
„Nedávno jsem však objevila hotový zázrak - řasenku SWISSO LOGICAL bez parabenů! Je naprosto úžasná a mohu ji v pohodě používat i při sportu. I po několikahodinovém tenisovém zápase stále drží, nedráždí a hlavně se nerozmazává !!!!!  Tato řasenka je pro mne naprostý Šampion,“ dodává sportovkyně Eliška.

Swisso Logical Řasenka pro maximální objem
KÓD DLEX-5500  Koupíte zde:

Tato řasenka dokonale chrání řasy díky obsahu vitamínů a navíc její extra velký a hustý kartáček zachytí každou řasu a i těm nejkratším dodá oslnivou délku. Antioxidanty chrání před škodlivými látkámi, které mohou narušit růst řas. Bez parabenů. Barva černá

Instant-Full-Mascara2016-20-5--10-41-38

 

Záznamy nebyly nalezeny...