Řada pro velmi citlivou pleť

Trápí Vás „citlivá pleť“ a její časté zčervenání ?


Citlivá pleť má mnoho symptomů, mezi které nejčastěji patří svědění, pálení, štípání, vysušení a v neposlední řadě zmíněné zčervenání pokožky a to nejen v oblasti tváře.
Tento problém řešila naše zákaznice, která dlouhou dobu hledala komplexní kosmetickou péči, která by vyhovovala právě jejímu typu pleti.

Při podrobném popsání znaků na pokožce, bylo opravdu potvrzeno, že má paní Monika pleť velice citlivou a potřebuje hypo-alergenní přípravky, které jsou pro její pleť velice šetrné.
Doporučena byla kosmetická řada Swisso LogicalKoupíte zde, která je určena nejen pro pleť s tímto sklonem, ale zároveň pro ženy, které chtějí zpomalovat proces stárnutí.

hydro_liftingparaben_free

Řada se vyznačuje nejmodernější švýcarskou technologií bez obsahu parabenů, nejmodernějšími bio-aktivními složkami, které věda v oblasti kosmetologie zná.
Jednou z nejdůležitějších aktivních složek této řady je organický (čerstvý) výtažek z byliny ECHINACEA. Díky svým antiseptickým vlastnostem posiluje imunitní systém pokožky, stimuluje její obranný mechanismus, chrání kolagen před volnými radikály, regeneruje a zklidňuje podrážděnou pokožku a hlavně zpomaluje proces stárnutí.
Po pravidelném dvouměsíčním používání výrobků z řady Swisso Logical se stav pleti viditelně zlepšil.

2016-19-7--13-05-17


ZAMEZIT STÁRNUTÍ POKOŽKY JE SKUTEČNÁ VĚDA…..
…MY TO DOKÁŽEME, PROTOŽE VY JSTE TOHO DŮKAZEM.

 

Záznamy nebyly nalezeny...