Pro boj s celulitidou není pozdě ani ve středním věku. Řekněte i Vy „NE" celulitidě a přivítejte své nové tělo.

2016-20-5--13-46-572016-23-5--14-44-54

Paní Zuzka, 47 let.

"V mládí jsem měla vždy pevné a pružné tělo bez celulitidy. Aktivně jsem cvičila a pravidelně se stravovala. Po dětech se samozřejmě stav zhoršil a ukázala se „TA“ nepříjemná celulitida, která mě trápí dodnes.

Přišla doba, kdy jsou děti velké a mým přáním je vrátit se alespoň pocitově zpět ke svému tělu. Zároveň chci být stále přitažlivá pro svého muže i okolí.

Prvním velkým krokem pro změnu, byl nápad, že začnu běhat. Výsledky byly vidět, ale pomerančová kůže na stehnech byla stále beze změny.

Proto jsem se rozhodla, že po každém běhání ošetřím a podpořím pokožku ještě nějakým kosmetickým výrobkem. Vybrala jsem si INTENZIVNÍ PŘÍPRAVEK PROTI CELULITIDĚ od SWISSO LOGICAL". Koupíte zde:

 

12963564_1589862844662187_4185602793512934031_n

Po dobu 3 měsíců paní Zuzka pravidelně používala krém proti celulitidě a výsledek se opravdu dostavil!

Proč je tento krém tak účinný oproti konkurenčním přípravkům?

Krém je výsledkem mnohaletého výzkumu ve Švýcarsku. Je založen na exkluzivním složení, které účinně i viditelně napomáhá v boji s celulitidou.

Nejdůležitější aktivní složkou je Pepha-Tight, ta má okamžitý a dlouhodobý zpevňující účinek na spodní vrstvu kůže. Kofein a L-karnitin urychlují odbourávání tuků, Synefrin stimuluje a posiluje metabolismus. Sójové izoflavony zabraňují tvorbě nových adipocytů.

Paní Zuzky jsme se zeptali na několik otázek:

Co Vás nejvíce na krému překvapuje?

Velice mě překvapila příjemná konzistence, krém se okamžitě vstřebává. Nemám pocit mastnoty ani lepivosti na pokožce a mohu se hned obléci (nemám ráda, když musím dlouho čekat).

Stačí nanést opravdu malé množství,  krém totiž dlouho vydrží a není potřeba žádná speciální masáž.

 Doporučila byste přípravek své kamarádce?

Určitě „ANO“, protože výsledek je opravdu obdivuhodný. Nejen, že se celulitida za 3 měsíce zlepšila o 50 %, ale zároveň se mi zmenšil obvod stehen o 2 cm. To je pro mě další velké plus, protože jsem měla obavu,  že běháním stehna spíše zesílí.

 Budete nadále krém proti celulitidě používat?

Výsledkem jsem mile překvapena a celé léto budu  krém používat. „Proč přestávat, když něco funguje". V zimní období si dám přestávku a příští rok v březnu opět začnu s kůrou, ale běhat nepřestávám.

 

Záznamy nebyly nalezeny...