Komplexní pleťová péče

2015-19-8--16-55-02

Každá žena chce být stále krásná.......i paní Michaela.

p_ed

Pleť paní Michaely je citlivá a málo vyživená. Speciální péči potřebuje hlavně celá oblast očního okolí, neboť jsou viditelné otoky a tmavé kruhy.

Pro názornou revitalizaci pleti a regeneraci organismu byly použity tyto produkty:

PNK-4080 Multiregenerační krém

Koupíte zde:

Splňuje svůj slib zaměřený proti stárnutí díky látce Voluforme TM - převratné složce, která obdivuhodným způsobem obnoví kontury vašeho obličeje a vyplní drobné rýhy i vrásky. Vaše pleť získá dokonalou ochranu, ať budete kdekoli. Doporučujeme aplikovat krém zároveň na oblast krku a dekoltu každé ráno a večer.

PNK-4070 Hydratační krém na oční partie

Koupíte zde:

Jeho jedinečný liftingový a rozjasňující účinek zajišťuje okamžitou hydrataci a zároveň působí proti vzniku známek stárnutí na buněčné úrovni. Doporučujeme aplikovat krém na celou oblast oka každé ráno a večer.

Po 2 měsících používání přípravků 
Na obrázku 1. je vidět, že pokožka paní Michaely je posílena, pleť sjednocena a vyživena. Zmenšeny jsou otoky a kruhy kolem celého očního okolí. 

Obrázek 2. po 3 měsících používání přípravků

po_2_m_s_c_chpo_3_m_s_c_ch

Doporučila byste tyto přípravky své kamarádce?

Co se týče kosmetických produktů, tak si vždy snažím vybírat produkty, které také neobsahují konzervanty a řada Swisso Logical do této skupiny bez obsahu parabenů patří.

Budete tedy našim výrobkům nadále věrná, nebo zamíříte k nějaké konkurenci?

Určitě budu věrná další roky. Smile Pokud mi výrobky dělají dobře a vidím sama pozitivní výsledky, tak nemám potřebu měnit značku a raději si připlatím za kvalitu, která je u švýcarských produktů zaručena na 100 %. Multiregenerační krém je mi obzvláště sympatický, protože se postará o ranní a zároveň noční péči v jednom, nemusím mít jeden přípravek na ráno a druhý na večerní péči… Člověk vlastně ušetří.
Již dnes se těším až vyzkouším další přípravky z této řady Smile

 

Záznamy nebyly nalezeny...