Doprava zdarma nad 1 500 Kč

Ke každému nákupu od nás jako malý    dostanete vzorky kosmetických produktů.

 

Při volbě výdejny Zasilkovna.cz doprava ZDARMA již od 1 500 Kč

Již více jak 292 poboček po celé ČR . Zjistěte si, kde je Vaše nejbližší výdejna  ZDE

Pošta - u objednávek od 1500 Kč vč. DPH -  je poštovné zdarma! 

Prosím vyplňujte pečlivě údaje pro zaslání zboží. Pokud např. zadáte chybně e-mailovou adresu, neobdržité potvrzovací e-mail o uskutečněné objednávce. Totéž platí i pro ostatní osobní údaje: jméno, příjmení, adresa a telefon. Pečlivým vyplněním předejdete možným komplikacím s dodáním Vámi objednaného zboží. Děkujeme.

Náš e-shop je registrován u úřadu pro ochranu osobních údajů  pod č. 00058045

Doba dodání od expedice po doručení

Doba dodání je doba, která uplyne od objednání zboží kupujícím do jeho expedice a odeslání Českou Poštou obálka 2-3 dny od expedice,Českou Poštou obálka nebo balík na poštu- 24 hod. od expedicenebo dodání na výdejní místa po celé ČR - www.zasilkovna.cz 1-2 dny od expedice.

Zboží expedujeme do 48 hod. od objednání dle dostupnosti zboží,při platbě bankou po připsání částky na náš účet. Dále si pozorně přečtěte podmínky, cenu a dodací lhůty doparvců. V případě, že se doba dodání zpozdí, budeme Vás neprodleně informovat.

Možnosti dopravy a cena dopravného:

Budete mít na výběr z těchto možností:

1) Doprava Českou poštou - balík do ruky 117,- Kč


2)  Doprava Zásilkovna cz-Z point 43,- Kč

  • Platba převodem předem na účet= Zdarma
  •  dobírka 12 Kč,-
  • Při volbě výdejny Zasilkovna.cz doprava ZDARMA již od 1 500,-  Kč

Poplatek za balení zboží

U zboží, které Vám z elektronického obchodu www.kodkrasy.cz posíláme si neúčtujeme balné.

Změna adresy pro dodání

Jestliže nastane situace, že budete potřebovat dodat zboží na jinou adresu než kterou jste uvedli v objednávce, tak nás okamžitě kontaktujte na info@kodkrasy.cz nebo telefonicky na číslech +420 608 721 873 v pracovních dnech mezi 10.00 a 16.00 hodinou. Pokud nebyla zakázka ještě vypravena a odeslána pošleme Vám jí na vyžádanou adresu.

Převzetí zboží

Při převzetí zboží bude pracovník pošty vyžadovat Váš podpis na potvrzení o převzetí zboží. V případě, že nebudete moci zboží osobně převzít, potom si zajistěte převzetí zboží jinou oprávněnou osobou nebo změňte u příslušné objednávky adresu pro dodání na takovou, na které budete moci zboží převzít.

Na vyzvednutí zboží na pobočce České pošty budete potřebovat občanský průkaz.
Pro vyzvednutí zboží na pobočkách Zasilkovna.cz - číslo objednávky a raději i občanský průkaz

Poškozená zásilka

Při přebírání zboží důsledně kontrolujte stav přebírané zásilky, v případě poškození zásilky proveďte o tomto s dopravcem záznam a neprodleně nás informujte na číslech +420 608 721 873, každý pracovní den mimo pátku od 10.00 do 16.00 hod., nebo na emailu: info@kodkrasy.cz